Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı
Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı
Siyaset, sanat ve iş dünyasının ünlü isimleri Modelstar Türkiye'nin lansman partisine akın etti.

Yakında zamanda seyirci karşısına çıkacak olan Türkiye’nin en iyi modellerinin belirleneceği yarışmanın lansmanı göz kamaştıran bir organizasyonla Portaxe’de yapıldı.

Akan Medya’nın düzenlediği, ev sahipliğini ünlü iş adamı Faruk Özdemir’in üstlendiği geceye basının yoğun ilgi göstermesi dikkatten kaçmadı.

Yarışmanın organizatörleri Şenol Akan ve Faruk Özdemir, Türkiye’nin yeni star adaylarının belirleneceği yarışmanın her yıl geleneksel olarak düzenleneceğini söyledi.

Lansman gecesinde Erdem Kınay’ın müziklerinin yanı sıra Merve Özbey de şarkılarıyla geceye renk kattı. Doğuş’un da konuk sanatçı olarak sahne aldığı geceye Tarık Mengüç, Eflatun, Esra Sönmezer, Engin Ağlar, Yusuf Sezgin, Özge Pirçek ve yönetmen Banu Kaptanoğulları gibi ünlü isimlerin yanı sıra teknik direktör Güvenç Kurtar ve ünlü işadamı Turgay Kıran da katıldı.

30 Ekim’de yapılacak Modelstar Türkiye’nin jürisinde alanında ünlü isimler yer alacak.

ŞENOL AKAN: BU DAHA BAŞLANGIÇ

Akan Medya Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Akan, Modelstar Türkiye organizasyonunun şirketlerinin ilk göz ağrısı olacağını ve bundan sonra bir çok büyük organizasyona imza atacaklarını dile getirdi.

FARUK ÖZDEMİR: TÜRKİYE’NİN EN İYİ YARIŞMASI OLMAK İSTİYORUZ

Bu yıl ilki düzenlenen Modelstar yarışmasının ilk organizasyonunda büyük ses getirdiğini söylerken, “Bundan sonraki yıllarda yapacaklarımızla Türkiye’nin en iyi yarışması olmak istiyoruz” dedi.

Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı Modelstar Türkiye lansman gecesi göz kamaştırdı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


YukarıGeriAna Sayfa